Een goed en betrouwbaar toestel met triptoetsbediening. Vijf afzonderlijk te bedienen zones voor een doeltreffende bediening. In deze uitvoering kan de gasleiding aangesloten worden op een mooi Volcano wok.
(aan te sluiten op twee fasen (Perilex))

Elke zone is direct afzonderlijk te bedienen met eigen tiptoetsen. Dit in tegenstelling tot de eenvoudige toestellen waarbij in een klein bedieningspaneel, eerst een zone geselecteerd dient te worden waarna het vermogen gewijzigd en/of uitgeschakeld kan worden. De Wok-zone bevindt zich links buiten de vier overige zones voor een optimaal gebruik van het kookvlak. Hierbij kan de gasleiding benut worden voor een mooie Volcano wok.
Een pauzefunctie is een must en geeft de mogelijkheid om met een toets het kookproces te pauzeren. Bijvoorbeeld als de deurbel gaat, willen we niet in een onbewaakt ogenblik de vlam in de pan.
Klik voor overige specificaties (Externe link)